Školní soutěž o hodinky Swatch pro celou třídu

Typ: ostatní
Hodinky pro celou třídu - možnost hlasováníNaše škola konkrétně žáci druhých a třetích tříd se v současnosti účastní celostátní soutěže pod názvem "HODINKY PRO CELOU TŘÍDU".
PROSÍME "HLASUJTE"

Úkolem třídy bylo vytvořit (nakreslit či jinak vyrobit) vysněný design hodinek a tyto vysněné hodinky zaslat. Žáci 2. a 3. třídy si pod vedením Mgr. Anny Šimečkové v hodinách výtvarné výchovy nakreslili obrázek velkého hodinářství, ve kterém je možnost výběru ručičkových, náramkových hodinek nejrůznějších druhů a barev.

Minulý týden jsem obdrželi informaci o postupu do semifinále, tedy mezi 100 nejlepších prací a teď prosíme Vás rodinné blízké a přátelé školy prostředntictvím tohoto webu o pomoc!!! Dejte prosím svůj "lajk" a to nejpozději do 18.11.2019e na odkaz na album ZDE. Obrázek najdete pod číslem 87.

Do finále pak postoupí deset tříd s nejvyšším počtem lajků. Z deseti postupujích pak odborná porota vybere vítěze (nezávisle na pořadí v semifinále). Porota bude složena ze zástupců portálu Kam s dětmi a zástupců hodinářství Koscom a každý z porotců bude hlasovat samostatně a neuvidí, jak hlasují ostatní.

Za celý učitelský sbor a jménem dětí děkujeme.

Vytvořeno: 4. 11. 2019
Poslední aktualizace: 4. 11. 2019 17:32