Návrat 4-5 třídy od 30.11.2020

Vážení rodiče,
od pondělí 30. 11. 2020 bude znovu zahájena prezenční výuka pro všechny ročníky prvního stupně. Výuka začíná v 7:30. Žáci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole včetně pobytu ve školní družině. Doporučujeme dvě až tři roušky na den uložené v igelitovém sáčku. I nadále je zakázán zpěv a tělesná výchova, namísto těchto předmětů bude na základě rozhodnutí třídního učitele zařazen pobyt na čerstvém vzduchu nebo výuka dle individuálních potřeb žáků. Stravování ve školní jídelně bude probíhat za podmínek stanovených MŠMT. Žáci, kteří se stravují ve školní jídelně mají již první den přihlášen oběd. Pokud do školy nepůjdou, žádáme o odhlášení u paní Tůmové. Školní družina bude probíhat v běžném režimu za dodržení pravidel homogenity skupiny, stejné jako ve třídě. Z důvodu epidemiologického opatření je nezbytné pravidelné větrání vnitřních prostor v délce alespoň 5 minut během přestávek a zároveň jednou uprostřed každé vyučovací hodiny a proto doporučujeme zajistit dětem teplé oblečení.

Vytvořeno: 22. 11. 2020
Poslední aktualizace: 22. 11. 2020 10:22